Podaj swojego maila
A już niedługo ktoś z naszego zespołu się zgłosi i postaramy się Ci pomóc!
Od zmian dzieli Cię zaledwie jeden krok!

Witaj w naszym świecie – czyli dobry przykład tego, jak bloga nie prowadzić

A może jednak nie będzie tak źle?
Na luzie
Udostępnij:Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
Dodano:
3 lutego 2016

Satyryczny charakter tego tytułu to nie przypadek. Każdy przecież może prowadzić blog. No dobrze – prawie każdy. Wbrew pozorom nie wymaga to jakichś szczególnych umiejętności  (dlaczego warto i jak prowadzić blog znajdziesz w jednym z przyszłych wpisów). Tymczasem zapraszam do przeczytania pierwszego, tradycyjnie nudnego powitalnego wpisu. Uwaga! Jest tak nudny, że matki, czytają go swoim dzieciom na dobranoc. Za karę. Pamiętajcie, że ostrzegałem… Gotowi?

 

Kolejny blog o marketingu i reklamie

Nie będę pisał dokładnie o czym będzie blog, bo to dopiero ukształtuje się w czasie. Z pewnością będzie on kierowany do przedsiębiorców, którzy chcieliby zaczerpnąć trochę wiedzy z zakresu identyfikacji wizualnej, stron internetowych oraz reklamy, do projektantów zajmujących się kreowaniem marek, tworzących UI/UX, ale także do programistów.

 

Kto tu będzie pisarzem, poetą i grafomanem

Teoretycznie będzie nas dwóch, czyli ja oraz mój wspólnik programista – Michał Mazur. Czemu teoretycznie? Ano dlatego, że jak programista wpadnie w trans i zaszyje się w plątaninie kodu, zjednoczy się w jestestwie z wszystkimi literkami i cyferkami biegającymi po monitorze, które zwykłemu śmiertelnikowi nie powiedziałyby zupełnie nic, to ciężko jest go od tego oderwać. Czasem trzeba użyć siły, a czasem wystarczy przynieść pizzę – będziemy próbować różnych sposobów. Może uraczy nas ciekawym wpisem, o tym jak można napisać prostą stronę, albo od czego zacząć przy programowaniu. Pożyjemy, zobaczymy.

 

Widzimy się za 5 minut

I to by było na tyle. Nie ma co sztucznie przedłużać – trzeba napisać coś bardziej wartościowego, co faktycznie może się komuś przyda. Jeśli macie jakieś tematy, które chcielibyście by zostały poruszone, to zostawcie komentarz poniżej.

Łukasz Wilczyński

Łukasz Wilczyński

Przedsiębiorca i projektant, a w wolnych chwilach gracz komputerowy i perkusista. Swoją działalność skromnie rozpoczynał kilka lat temu, kiedy to zaczynał realizować pierwsze projekty dla lokalnych marek.
Czy jest coś, w czym moglibyśmy Ci pomóc? Zadzwoń - 889 350 416

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chciałbyś nawiązać z nami współpracę, to zapraszamy do skontaktowania się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Współpracujemy z całą Polską!

PRZEJDŹ DO KONTAKTU