Formularz kontaktowy

Wybrał:

Nie jesteś pewn, co wybrać, dlatego opisz nam o co chodzi


Podaj swojego maila
A już niedługo ktoś z naszego zespołu się zgłosi i postaramy się Ci pomóc!
Od zmian dzieli Cię zaledwie jeden krok!

Słowo “ayurveda” oznacza naukę o życiu: ayur – “życie“, veda – “wiedza”. To starożytna nauka wywodząca się z kultury wedyjskiej Indii.

W małym mieście - Krapkowice - znajduje się jeden gabinet Ayurvedy prowadzony przez Panią Annę Kajpust - doświadczoną refleksoterapeutkę.
Towarzyszymy Pani Annie od początku jej oficjalnej działalności, więc pierwszym krokiem w naszej współpracy było stworzenie podstawy marki czyli logo, rzeczy która jako pierwsza zbuduje identyfikację wizualną. Oparliśmy całość o szkice, które Pani Anna już miała przygotowane. Kolejnym etapem było stworzenie projektu składanych ulotek DL. Już wtedy wiedzieliśmy, że w przypadku tego projektu warto obracać się w orientalnym stylu, dlatego wybraliśmy odpowiedni wzór oraz użyliśmy koloru bordowego, by całość kojarzyła się z Azjatyckimi krajami. Ostatnim jak do tej pory krokiem było stworzenie przejrzystej, nowoczesnej strony internetowej, właśnie z elementami orientu. Postaraliśmy się o to, aby strona była również spójna z ulotkami.
Sprawdź również:
Czy jest coś, w czym moglibyśmy Ci pomóc? Zadzwoń - 889 350 416

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chciałbyś nawiązać z nami współpracę, to zapraszamy do skontaktowania się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Współpracujemy z przedsiębiorcami z całej Polski!

PRZEJDŹ DO KONTAKTU