Formularz kontaktowy

Wybrał:

Nie jesteś pewn, co wybrać, dlatego opisz nam o co chodzi


Podaj swojego maila
A już niedługo ktoś z naszego zespołu się zgłosi i postaramy się Ci pomóc!
Od zmian dzieli Cię zaledwie jeden krok!

Biała Akacja to hotel położony w urokliwych okolicach woj. Opolskiego. Jest nastawiony na klientów będących w podróży biznesowej.

Naszym głównym zadaniem było stworzenie projektów graficznych oraz mailingu do kampanii reklamowej odnośnie imprezy ostatkowej.
Mieliśmy za zadanie przede wszystkim nastawić się na klientów, którzy niekoniecznie przepadają za imprezami w stylu disco, dlatego layout musiał być nowoczesny i stylowy. Postawiliśmy na fioletowy oraz żółte akcenty. Według psychologii kolor fioletowy kojarzy się z elegancją, a żółty z radością i energią. Wszystkie materiały reklamowe od plakatów, przez ulotki, tablice i banery, aż po mailing zostały zachowane w takim samym stylu. Dodatkowym projektem było stworzenie broszury dla klientów będących w podróży biznesowej, która miała prezentować hotel w jak najlepszym świetle oraz służyć jako informacja.
Sprawdź również:
Czy jest coś, w czym moglibyśmy Ci pomóc? Zadzwoń - 889 350 416

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chciałbyś nawiązać z nami współpracę, to zapraszamy do skontaktowania się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Współpracujemy z przedsiębiorcami z całej Polski!

PRZEJDŹ DO KONTAKTU