Formularz kontaktowy

Wybrał:

Nie jesteś pewn, co wybrać, dlatego opisz nam o co chodzi


Podaj swojego maila
A już niedługo ktoś z naszego zespołu się zgłosi i postaramy się Ci pomóc!
Od zmian dzieli Cię zaledwie jeden krok!

Cyfron to serwis komputerowy, zajmujący się obsługą w zakresie naprawy urządzeń elektronicznych i odzyskiwania danych.

Oferuje między innymi naprawę urządzeń, jednak głównym ich celem jest produkcja sterowników elektronicznych do maszyn drogowych.
Na samym początku zostaliśmy poproszeni o stworzenie nowego logo, które miało lepiej reprezentować markę, niż dotychczasowe. Inspiracją w tym przypadku była płyta CD - jako połączenie tradycjonalizmu z innowacyjnością - oraz pierwsza litera nazwy, czyli C. Proporcje elementów w logo zostały tak zaprojektowane, aby zachować złoty podział - np. stosunek między zewnętrzną częścią sygnetu, a wewnętrzną wynosi 1.618. Połączyliśmy kolory niebieskiego i fioletowego, aby podkreślić profesjonalizm i wysoką jakość usług. Logo zostało wyróżnione na największym forum graficznym w Polsce w kategorii Identyfikacja wizualna. Następnym krokiem było stworzenie wizytówek(dwóch projektów), ulotek oraz papieru firmowego. W tym przypadku wizytówki również dostały wyróżnienie w kategorii Projektów do druku. Stworzyliśmy spójną identyfikację wizualną i po szczerym zadowoleniu klienta, przyszła pora na ostatni krok, jakim było stworzenie nowej strony internetowej. Miała być prosta, spójna z logo, ale i nowoczesna. Stworzyliśmy dwie wersje profesjonalnego szablonu graficznego na komputer i urządzenia mobilne, które przystosowaliśmy i podpięliśmy pod znany CMS, jakim jest Wordpress. Ku naszemu zaskoczeniu projekt graficzny strony również został wyróżniony, tym razem w kategorii Web Design.
Sprawdź również:
Czy jest coś, w czym moglibyśmy Ci pomóc? Zadzwoń - 889 350 416

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chciałbyś nawiązać z nami współpracę, to zapraszamy do skontaktowania się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Współpracujemy z przedsiębiorcami z całej Polski!

PRZEJDŹ DO KONTAKTU