Formularz kontaktowy

Wybrał:

Nie jesteś pewn, co wybrać, dlatego opisz nam o co chodzi


Podaj swojego maila
A już niedługo ktoś z naszego zespołu się zgłosi i postaramy się Ci pomóc!
Od zmian dzieli Cię zaledwie jeden krok!

Daimo to nasz własny projekt nad którym pracujemy w wolnym czasie. To rozbudowana aplikacja motywacyjna, która ma pomagać ludziom.

Jej głównym zadaniem jest motywowanie ludzi do realizacji ich celów. Większość ma problem ze zmotywowaniem się, więc postanowiliśmy ułatwić sprawę.
Od początku jesteśmy zaangażowani w ten projekt i spędziliśmy już nad nim łącznie kilkaset godzin - od pomysłu, dyskusji, przeanalizowania rynku, zebrania materiałów, przez spisanie konceptu, zasadę działania, zaprojektowanie interfejsu, aż po programowanie, które trwa do teraz. Aplikacja będzie działać przede wszystkim na platformach takich jak IOS(Iphone) oraz Android. W przyszłości planujemy również stworzyć wersję dla użytkowników Windows Phone. Oprócz tego jesteśmy w trakcie tworzenia strony internetowej, która ma za zadanie reklamować samą aplikację, ale również będzie ona platformą dla ludzi, którzy dzięki intuicyjnemu interfejsowi będą w stanie łatwo dodać swoje własne produkty w sklepie Daimo. O co dokładnie chodzi, będziemy mogli powiedzieć, kiedy aplikacja będzie już gotowa. Aktualnie jesteśmy na etapie poszukiwań inwestora.
Sprawdź również:
Czy jest coś, w czym moglibyśmy Ci pomóc? Zadzwoń - 889 350 416

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chciałbyś nawiązać z nami współpracę, to zapraszamy do skontaktowania się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Współpracujemy z przedsiębiorcami z całej Polski!

PRZEJDŹ DO KONTAKTU