Formularz kontaktowy

Wybrał:

Nie jesteś pewn, co wybrać, dlatego opisz nam o co chodzi


Podaj swojego maila
A już niedługo ktoś z naszego zespołu się zgłosi i postaramy się Ci pomóc!
Od zmian dzieli Cię zaledwie jeden krok!

Ekosana to firma zajmująca się leczniczymi masażami stóp, twarzy, zabiegami reiki i ziołolecznictwem, działająca od 2008 roku.

Na początku 2013 roku dostaliśmy zlecenie wykonania strony internetowej oraz identyfikacji wizualnej dla gabinetu Ekosana.
Swoją pracę rozpoczęliśmy od stworzenia logo. Według zaleceń miało ono nawiązywać do wszystkich gałęzi działalności firmy. Zdecydowaliśmy się na kolor zielony, aby zasugerować kojące, lecznicze działanie zabiegów. Następnie wykorzystaliśmy motyw liści i roślin, żeby podkreślić jedność z naturą i wykorzystanie ziół w leczeniu. Trafiliśmy w dziesiątkę, ponieważ logo zostało zaakceptowane i mogliśmy ukończyć pracę nad identyfikacją wizualną - wizytówki i papier firmowy - oraz rozpocząć tworzenie strony internetowej. Zachowaliśmy spójność i utrzymaliśmy zieloną kolorystykę, jednak dodaliśmy różowy akcent, żeby lekko urozmaicić całość. Stronę można zobaczyć pod adresem www.ekosana.pl. Przyszła również pora na media społecznościowe, czyli stworzenie profilu na facebooku oraz przygotowanie grafiki pod kolejne projekty do druku i tym razem były to rollupy - wysuwane z dołu banery. Na końcu przyszła pora na dogranie systemu SMS, który działa aktualnie na stronie.
Sprawdź również:
Czy jest coś, w czym moglibyśmy Ci pomóc? Zadzwoń - 889 350 416

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chciałbyś nawiązać z nami współpracę, to zapraszamy do skontaktowania się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Współpracujemy z przedsiębiorcami z całej Polski!

PRZEJDŹ DO KONTAKTU