Formularz kontaktowy

Wybrał:

Nie jesteś pewn, co wybrać, dlatego opisz nam o co chodzi


Podaj swojego maila
A już niedługo ktoś z naszego zespołu się zgłosi i postaramy się Ci pomóc!
Od zmian dzieli Cię zaledwie jeden krok!

Spedycja, logistyka, promy - to określenia, które idealnie definiują działalność firmy Europa Service.

W miarę rozwoju swojej działalności większość firm decyduje się na rebranding, by zakomunikować swoim klientom, że dobrze prosperują. Tak również było w przypadku firmy Europa Service.
Poprzednie logo firmy było amatorskie, a Europa Service to poważna i profesjonalna firma logistyczna. Logo tego jednak nie odzwierciedlało przez co komunikacja z rynkiem była zaburzona - ich usługi były na wysokim poziomie, a identyfikacja wizualna została z tyłu. Przeanalizowaliśmy konkurencję i doszliśmy do wniosku, że w tej branży wiele firm oparło swoją identyfikację o jeden motyw - najczęściej była to strzałka wkomponowana w logo. Chcieliśmy tego uniknąć i sprawić by Europa Service była zupełnie inna i by wyróżniała się wśród konkurencji. Po pewnym czasie wpadł nam do głowy pomysł by pierwsze litery 'ES' połączyć z charakterystycznych poziomych okien z promów. Odwróciliśmy jeszcze całość o 90 stopni, by nie była tak dosłowna i tak powstał charakterystyczny sygnet. Pozostało dopasować jeszcze typografię, kolorystykę i dopracować szczegóły. Ostatnim krokiem było stworzenie spójnej, profesjonalnej identyfikacji wizualnej - wizytówek, kopert i papieru firmowego.
Sprawdź również:
Czy jest coś, w czym moglibyśmy Ci pomóc? Zadzwoń - 889 350 416

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chciałbyś nawiązać z nami współpracę, to zapraszamy do skontaktowania się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Współpracujemy z przedsiębiorcami z całej Polski!

PRZEJDŹ DO KONTAKTU