Formularz kontaktowy

Wybrał:

Nie jesteś pewn, co wybrać, dlatego opisz nam o co chodzi


Podaj swojego maila
A już niedługo ktoś z naszego zespołu się zgłosi i postaramy się Ci pomóc!
Od zmian dzieli Cię zaledwie jeden krok!

Mówią, że konkursy dla grafików to nieuczciwa forma współpracy. Robisz projekt, poświęcasz czas, a szansa na wygraną jest nie wielka.

Na szczęście nie w tym przypadku. Szablon graficzny giełdy samochodowej, który widać na zdjęciach, to nasz zwycięski projekt w konkursie zorganizowanym na jednym z ogólnopolskich portali.
Rzadko zdarza nam się brać udział w konkursach, jednak w tym wypadku nagroda była stosunkowo wysoka, dlatego zdecydowaliśmy się na uczestnictwo. Do stworzenia była oryginalna i wyjątkowa grafika zawierającą wszystkie moduły otomoto - wszystkie podstrony, wzór formularzy, komunikatów i ikony. Jak zwykle postawiliśmy na prostotę oraz estetykę i opłaciło się. Nasz projekt zdobył pierwsze miejsce, więc zostaliśmy zobligowaniu do stworzenia reszty podstron serwisu - łącznie 27. Całość poszła nam bardzo sprawnie, a klient nie miał praktycznie żadnych zastrzeżeń - zarówno on, jak i my byliśmy bardzo zadowoleni ze współpracy.
Sprawdź również:
Czy jest coś, w czym moglibyśmy Ci pomóc? Zadzwoń - 889 350 416

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chciałbyś nawiązać z nami współpracę, to zapraszamy do skontaktowania się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Współpracujemy z przedsiębiorcami z całej Polski!

PRZEJDŹ DO KONTAKTU