Formularz kontaktowy

Wybrał:

Nie jesteś pewn, co wybrać, dlatego opisz nam o co chodzi


Podaj swojego maila
A już niedługo ktoś z naszego zespołu się zgłosi i postaramy się Ci pomóc!
Od zmian dzieli Cię zaledwie jeden krok!

James Black swoją działalność rozpoczął w 2010 roku, kiedy to uszył swoją pierwszą, profesjonalnie wykonaną muszkę.

Człowiek, który się do nas zgłosił to rozpoczynający wtedy karierę w świecie mody projektant eleganckich garniturów, sukni i innych ubrań idealnych dla dam i dżentelmenów, szytych ręcznie przez wykwalifikowane krawcowe.
Jego celem był podbój rynku lokalnego. W 2013 roku zostaliśmy poproszeni o wykonanie strony internetowej oraz logo. Z punktu graficznego miała to być elegancka strona w ciemnych kolorach, które są charakterystyczne dla większości garniturów. Charakteryzowała się prostotą, która nadawała stronie elegancji i prestiżu, wyróżniając ją spośród większości stron (projekt graficzny można zobaczyć klikając na obrazek obok). Logo natomiast miało nawiązywać do charakteru działalności marki James Black. Podobnie jak strona, musiało być proste, eleganckie i profesjonalne. Po skompletowaniu całego brief’u przystąpiliśmy do pracy. Po wykonaniu kilku szkicy, konsultacjach z klientem, przedstawieniu kilku najlepszych naszym zdaniem projektów, doszliśmy do wniosku, że logo z muszką i guziczkami będzie najlepszym wyborem. Powróciliśmy do korzeni i pokazaliśmy w logo pierwszą rzecz jaka została stworzona przez projektanta, kwintesencję całej marki. Kolejną rzeczą jaką przyszło nam zrobić była identyfikacja wizualna - papier firmowy, wizytówki, metki itp. Efekt naszej pracy można zobaczyć poniżej.
Sprawdź również:
Czy jest coś, w czym moglibyśmy Ci pomóc? Zadzwoń - 889 350 416

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chciałbyś nawiązać z nami współpracę, to zapraszamy do skontaktowania się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Współpracujemy z przedsiębiorcami z całej Polski!

PRZEJDŹ DO KONTAKTU