Formularz kontaktowy

Wybrał:

Nie jesteś pewn, co wybrać, dlatego opisz nam o co chodzi


Podaj swojego maila
A już niedługo ktoś z naszego zespołu się zgłosi i postaramy się Ci pomóc!
Od zmian dzieli Cię zaledwie jeden krok!

Nazwa ich działalności to gra słowna (ang. pun), gdzie w wymowie po przetłumaczeniu otrzymujemy „Sztuka patrzenia głębiej”, ale w pisowni jest to połączenie tej nazwy oraz ich imion.

Łukasz Drewniacki i Artur Szymczak, czyli dwóch freelancerów - chcieli być kojarzeni z przyjacielskim i miłym podejściem do klienta, dlatego poprosili, aby ich sygnet był przede wszystkim miły w odbiorze.
Dodatkowo miał on być szczegółowy i chcieli na tym tle wyróżniać się od innych. Po konsultacjach, przeanalizowaniu materiałów i wykonaniu pierwszych szkicy, wspólnie doszliśmy do wniosku, że uśmiechnięta postać oka, trzymająca pędzel, będzie idealnym rozwiązaniem - połączyliśmy patrzenie i sztukę. Zabraliśmy się za wektoryzację szczegółowego znaku. Kiedy logo zostało zaakceptowane, zlecono nam jeszcze wykonanie wizytówek oraz papieru firmowego. Wizytówki miały być zorientowane pionowo, dzięki czemu sygnet mógł być większy. Zasugerowaliśmy, że dobrym zabiegiem aktualnie jest ekskluzywne wykończenie wizytówek, np. poprzez lakier UV, kaszerowanie, czy malowanie krawędzi. Oczywiście istnieje wiele innych technik wykończenia, ale przy takiej złożoności logo, nie było sensu przesadzać. Papier firmowy miał być prosty, lecz wciąż utrzymany w przyjaznym charakterze. Efekty naszej pracy można zobaczyć poniżej.
Sprawdź również:
Czy jest coś, w czym moglibyśmy Ci pomóc? Zadzwoń - 889 350 416

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chciałbyś nawiązać z nami współpracę, to zapraszamy do skontaktowania się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Współpracujemy z przedsiębiorcami z całej Polski!

PRZEJDŹ DO KONTAKTU