Formularz kontaktowy

Wybrał:

Nie jesteś pewn, co wybrać, dlatego opisz nam o co chodzi


Podaj swojego maila
A już niedługo ktoś z naszego zespołu się zgłosi i postaramy się Ci pomóc!
Od zmian dzieli Cię zaledwie jeden krok!

Czy w Polsce można znaleźć luksusową firmę przewozową, która jednocześnie posiada atrakcyjne ceny? Można. Jest nią Luxada.

Jak na luksusową firmę przewozową przystało, Luxada chciała zadbać o swój wizerunek i przebudować swoją stronę internetową.
Pierwszym etapem naszej pracy był lekki rebranding logo. Sprawiliśmy, że stało się bardziej estetyczne i lepiej w aktualnej formie komunikuje klientom przesłanie marki - szczególnie inny odcień koloru zielonego, który jest aktualnie cieplejszy i przyjemniejszy. Bardziej szczegółowo tę zmianę opisaliśmy na naszym blogu - sprawdź tutaj. Następnie przyszła pora na stworzenie strony internetowej, która przede wszystkim miała być nakierowana na zbieranie danych klientów, którzy chcą dokonać rezerwacji przewozu. Cała strona współgra z logo i jest estetycznie wykonana, dzięki czemu Luxada w łatwy sposób zachowuje spójność i pokazuje swój profesjonalizm. Strona oczywiście jest reponsywna i bardzo dobrze działa na telefonach oraz tabletach. Oparliśmy ją o system zarządzania treścią, dzięki czemu nasz klient w łatwy sposób może edytować jej zawartość.
Sprawdź również:
Czy jest coś, w czym moglibyśmy Ci pomóc? Zadzwoń - 889 350 416

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chciałbyś nawiązać z nami współpracę, to zapraszamy do skontaktowania się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Współpracujemy z przedsiębiorcami z całej Polski!

PRZEJDŹ DO KONTAKTU