Formularz kontaktowy

Wybrał:

Nie jesteś pewn, co wybrać, dlatego opisz nam o co chodzi


Podaj swojego maila
A już niedługo ktoś z naszego zespołu się zgłosi i postaramy się Ci pomóc!
Od zmian dzieli Cię zaledwie jeden krok!

ManufaQtura Art to idealne miejsce dla osób, które szukają fryzjerów z pasją i doświadczeniem. Działają na opolskim rynku już od kilkunastu lat.

Pracę traktują jako powołanie i wyzwanie. Kiedy zawitaliśmy w ich salonie zauważyliśmy, że maksymalnie angażują się w to, co robią, a szczególnie spodobało nam się ich zdecydowane podejście do kwestii strony internetowej, która miała być nowoczesna.
Przede wszystkim postawiliśmy na przejrzystość, estetykę i trendy związane ze współczesnym web designem. Bazując na logo, aby całość była spójna, zdecydowaliśmy się na użycie koloru czerwonego, który akcentował odnośniki, czy przyciski, ale również był przewodnim kolorem w banerze. Strona miała pomóc w budowaniu wizerunku salonu poprzez dział „Porady”, w którym znajdują się filmiki - to pozwala fryzjerom na kreowanie siebie jako ekspertów w branży. Dodatkowo stworzyliśmy system newsletter, który umożliwia budowanie bazy klientów i nawiązywanie z nimi stałej relacji. Nie zapomnieliśmy również o social mediach, dzięki którym ManufaQtura Art zaistniała np. na Facebooku, a teraz ma okazję na pojawienie się na inych portalach społecznościowych. Strona oczywiście jest responsywna, czyli wyświetla się dobrze na urządzeniach o różnych rozdzielczościach - komputerach, laptopach, tabletach i smartfonach.
Sprawdź również:
Czy jest coś, w czym moglibyśmy Ci pomóc? Zadzwoń - 889 350 416

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chciałbyś nawiązać z nami współpracę, to zapraszamy do skontaktowania się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Współpracujemy z przedsiębiorcami z całej Polski!

PRZEJDŹ DO KONTAKTU