Formularz kontaktowy

Wybrał:

Nie jesteś pewn, co wybrać, dlatego opisz nam o co chodzi


Podaj swojego maila
A już niedługo ktoś z naszego zespołu się zgłosi i postaramy się Ci pomóc!
Od zmian dzieli Cię zaledwie jeden krok!

Nicole Banks, a właściwie Nikola Banko to urodzona w Polsce, a mieszkająca w USA blogerka. Na blogu opisuje swoją życiową przygodę.

Mieliśmy okazję czytać jej nieopu­blikowane jeszcze wtedy wpisy i zdecydowanie możemy je polecić, bo opisywane historie są naprawdę nie­spotykane.
Pani Nicole zgłosiła się do nas abyśmy wykonali dla niej blog internetowy oraz proste, typograficzne logo. W wytycznych szczególny nacisk był położony na prostotę i czytelność. Dodatkowo musie­liśmy wziąć pod uwagę ewentualne miejsce na reklamy. Po zaznajomieniu się z charakterem wpisów doszliśmy do wniosku, że grupą docelową będą prawdopodobnie w większości kobiety w wieku od 18 do 40 lat. Zde­cydowaliśmy się na użycie czarnego koloru, który symbolizuje między innymi elegancję oraz różowego, który lubią kobiety. Naszym zdaniem te dwie barwy idealnie odzwierciedlały charakter bohaterki. Przedstawiliśmy szkic i układ strony i po zaakceptowaniu całości, pierwszy projekt został ukończony. Logo było kwestią dobrania i doszlifowania odpowiednich czcionek i wymyśleniu odpowiedniego hasła do tagline’u. Na koniec zmieniliśmy trochę typografię strony, aby strona i logo tworzyły spójny wizerunek.
Sprawdź również:
Czy jest coś, w czym moglibyśmy Ci pomóc? Zadzwoń - 889 350 416

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chciałbyś nawiązać z nami współpracę, to zapraszamy do skontaktowania się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Współpracujemy z przedsiębiorcami z całej Polski!

PRZEJDŹ DO KONTAKTU