Formularz kontaktowy

Wybrał:

Nie jesteś pewn, co wybrać, dlatego opisz nam o co chodzi


Podaj swojego maila
A już niedługo ktoś z naszego zespołu się zgłosi i postaramy się Ci pomóc!
Od zmian dzieli Cię zaledwie jeden krok!

Opole Metal Festival to miejsce spotkań subkultur i spora dawka mocnego brzmienia skierowana do fanów muzyki metalowej.

Na początku 2014 roku zgłosił się do nas jeden z organizatorów Opole Metal Festival. Mieliśmy stworzyć logo oraz projekt plakatu promującego cały festiwal.
Nie dostaliśmy zbyt wielu wytycznych odnośnie logo, jednak to nas nie zniechęciło i zabraliśmy się do pracy. Przesłaliśmy dwa projekty, a klientowi bardzo spodobało się logo w formie emblematu. Użyliśmy charakte­rystycznych barw dla miasta Opola, czyli niebieskiego i żółtego. Kolory wstążki również nie są przypadkowe. Biało-czerwone barwy miały podkreślać polskość całej akcji. W środkowym punkcie znajduje się dłoń ułożona w charakterystyczny dla kultury metalowej znak. Kolce mają upodabniać całość do tzw. pieszczochy, czyli ozdoby nabijanej ćwiekami. Niedługo po ukończeniu logo, przystąpiliśmy do stworzenia projektu plakatów. Niestety w szeregach organizatorów doszło do pewnych zmian i kontakt się urwał. Projekt jednak pozostał i z dumą go prezentujemy.
Sprawdź również:
Czy jest coś, w czym moglibyśmy Ci pomóc? Zadzwoń - 889 350 416

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chciałbyś nawiązać z nami współpracę, to zapraszamy do skontaktowania się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Współpracujemy z przedsiębiorcami z całej Polski!

PRZEJDŹ DO KONTAKTU