Formularz kontaktowy

Wybrał:

Nie jesteś pewn, co wybrać, dlatego opisz nam o co chodzi


Podaj swojego maila
A już niedługo ktoś z naszego zespołu się zgłosi i postaramy się Ci pomóc!
Od zmian dzieli Cię zaledwie jeden krok!

Wyobraź sobie, że mógłbyś zostać najlepszym liderem w zespole. Jak? Na podstawie relacji z psem.

Piotr Stefaniak to prawdopodobnie pierwszy w Polsce, a być może w Europie trener liderów, kształtujący cechy przywódcze u menadżerów, dyrektorów oraz polityków na podstawie relacji z psami.
To co było prawdziwym wyzwaniem w tym projekcie, to wyeksponowanie w logo cech przywódczych i połączenie tego z psami lub wilkami, ale jednoczesne nie przedstawianie tych zwierząt, bo według wytycznych to właśnie człowiek miał być w centrum uwagi. Po długich godzinach rozmyślań i metodzie prób i błędów, zdecydowaliśmy się na przedstawienie człowieka na tle księżyca, przyjmującego postawę prawdziwego lidera. Jego głowa jest lekko uniesiona do góry, co symbolizuje pewność siebie. W kulturze zachodniej, ze względu na to, że czytamy od strony lewej do prawej, prawa strona podświadomie jest odbierana jako przyszłość. Ciało ma obrócone w lewą stronę czyli w stronę naśladowców, pracowników, wielbicieli, którzy nie są liderami, a chcą za liderem podążać. Kolejnym krokiem było stworzenie tymczasowej strony lądowania, póki strona główna nie zostanie uzupełniona o wszelkie treści. Na końcu przyszła pora na stworzenie strony głównej Pierwszego Wilka połączonej z systemem rezerwacji szkoleń.
Sprawdź również:
Czy jest coś, w czym moglibyśmy Ci pomóc? Zadzwoń - 889 350 416

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chciałbyś nawiązać z nami współpracę, to zapraszamy do skontaktowania się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Współpracujemy z przedsiębiorcami z całej Polski!

PRZEJDŹ DO KONTAKTU