Formularz kontaktowy

Wybrał:

Nie jesteś pewn, co wybrać, dlatego opisz nam o co chodzi


Podaj swojego maila
A już niedługo ktoś z naszego zespołu się zgłosi i postaramy się Ci pomóc!
Od zmian dzieli Cię zaledwie jeden krok!

Kancelaria Adwokacka Przystalska Pyrdek s.c. jest kancelarią prowadzącą kompleksową obsługę prawną.

Naszym głównym zadaniem był redesign strony Kancelarii Adwokackiej, która pod kątem wizualnym odstawała od współczesnych trendów w Web Designie.
Dogłębnie rozpoznaliśmy potrzeby naszego Klienta i dowiedzieliśmy się w jakim stylu ma być zrobiona nowa szata graficzna. Dostaliśmy informację, że głównym problemem jest nieatrakcyjna forma graficzna strony, która tylko w minimalnym stopniu oddawała charakter firmy. Nowa strona miała być nowoczesna, ale merytoryczna forma miała być oparta na tym, co już aktualnie znajdowało się na stronie. Dlatego w tym przypadku do nas należało stworzenie nowej szaty graficznej, jej implementacja, dostosowanie jej pod kątem responsywności tak, aby działała na urządzeniach mobilnych i ewentualna poprawa błędów, zaistniałych w wyniku różnic pomiędzy starym, a nowym layoutem. Aktualna strona została przyjęta bardzo pozytywnie i zdecydowanie możemy powiedzieć, że Państwo adwokaci Przystalska i Pyrdek są zadowoleni ze współpracy z nami.
Sprawdź również:
Czy jest coś, w czym moglibyśmy Ci pomóc? Zadzwoń - 889 350 416

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chciałbyś nawiązać z nami współpracę, to zapraszamy do skontaktowania się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Współpracujemy z przedsiębiorcami z całej Polski!

PRZEJDŹ DO KONTAKTU