Formularz kontaktowy

Wybrał:

Nie jesteś pewn, co wybrać, dlatego opisz nam o co chodzi


Podaj swojego maila
A już niedługo ktoś z naszego zespołu się zgłosi i postaramy się Ci pomóc!
Od zmian dzieli Cię zaledwie jeden krok!

Profistaff to firma zajmująca się usługami spawalniczymi oraz outsourcingiem wykwalifikowanych pracowników z Ukrainy.

Przez kilka lat swojej działalności firma Profistaff posiadała stronę internetową, która z czasem przestała spełniać oczekiwania firmy. Postanowiono to zmienić.
Głównie dlatego, iż poprzednia strona była stworzona w stylu z przed kilku lat, firma zdecydowała, że aktualna musi być nowoczesna i przejrzysta. Po zbadaniu potrzeb klienta stworzyliśmy projekt graficzny, który po drobnych poprawkach został zaakceptowany. Centralnym elementem strony głównej został filmik w banerze przedstawiający budowę mostu. Strona została oparta o dwie wersje językowe. Przez cały czas trwania projektu konsultowaliśmy wspólnie z klientem wszelkie poprawki. Kiedy strona internetowa w dużej mierze była ukończona zostaliśmy poproszeni o stworzenie identyfikacji wizualnej opartej na aktualnym logo. Jako główny motyw postanowiliśmy wykorzystać postać człowieka z sygnetu, aby całość była spójna. Zaprojektowaliśmy wizytówki, papier firmowy, teczki, koperty oraz długopisy.
Sprawdź również:
Czy jest coś, w czym moglibyśmy Ci pomóc? Zadzwoń - 889 350 416

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chciałbyś nawiązać z nami współpracę, to zapraszamy do skontaktowania się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Współpracujemy z przedsiębiorcami z całej Polski!

PRZEJDŹ DO KONTAKTU