Formularz kontaktowy

Wybrał:

Nie jesteś pewn, co wybrać, dlatego opisz nam o co chodzi


Podaj swojego maila
A już niedługo ktoś z naszego zespołu się zgłosi i postaramy się Ci pomóc!
Od zmian dzieli Cię zaledwie jeden krok!

Ostre gitarowe riffy, mocny wokal, idealnie współgrajaca perkusja z basem oraz nietuzinkowe teksty i rapowane zwrotki definiują twórczość Raptora.

Wraz z rozwojem zespołu stare logo musiało również zostać poprawione.
Na początku należało do nas rebranding i wektoryzacja starego logo, aby można było je użyć w projektach do druku, takich jak banery czy koszulki. Przede wszystkim wyprostowaliśmy litery, które były pofalowane oraz rozdzieliliśmy je, dzięki czemu poprawiła się czytelność. Nie chcieliśmy zmieniać całkowicie logo, bo było już kojarzone przez fanów, dlatego skupiliśmy się przede wszystkim na jego poprawieniu. Jednak dalej nam nie pasował odbiór logo, który był nieadekwatny do charakteru i nazwy zespołu. Stwierdziliśmy, że raptor to drapieżne zwierzę i trzeba trochę uagresywnić logo. Dodaliśmy kolor czerwony do liter „R” oraz zadrapanie przebiegające przez środek. Efekt naszej pracy można zobaczyć poniżej. Nowe logo spotkało się z aprobatą, więc mogliśmy zacząc tworzenie baneru. Po logo i baneru zostaliśmy poproszeni o wykonanie projetków koszulek. Miały one być utrzymane w hiphopowym stylu.
Sprawdź również:
Czy jest coś, w czym moglibyśmy Ci pomóc? Zadzwoń - 889 350 416

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chciałbyś nawiązać z nami współpracę, to zapraszamy do skontaktowania się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Współpracujemy z przedsiębiorcami z całej Polski!

PRZEJDŹ DO KONTAKTU