Formularz kontaktowy

Wybrał:

Nie jesteś pewn, co wybrać, dlatego opisz nam o co chodzi


Podaj swojego maila
A już niedługo ktoś z naszego zespołu się zgłosi i postaramy się Ci pomóc!
Od zmian dzieli Cię zaledwie jeden krok!

Morphing Dimensions to nowoczesny progresywny metal, do którego gościnnie przystąpili członkowie zespołów takich jak Arkona, czy Obscura.

Jak twierdzi autor: „Poza graniem muzyki, chciałem opowiedzieć niezłą historię. Chciałbym, żeby ktoś czytając teksty mógł powiedzieć „Kurczę, to faktycznie jest możliwe! A co, jeśli?(...)”.
Motywem przewodnim MD jest wpływ antymaterii, a raczej wywołanego nią promieniowania, na percepcję – zmiany w postrzeganiu świata i odbieraniu bodźców. Teksty (pisane z perspektywy pierwszej osoby) opowiadają o zagubieniu człowieka w obliczu niebezpieczeństwa, oraz że świadomość zagrożenia i znajomość jego powodów nie zawsze okazują się pomocne. Zagubienie, nadzieja, świadomość nieuniknionego i masa fizyki – to znajdziecie na płycie.

Od strony graficznej najdłużej zmagaliśmy się z wtopieniem planety uderzającej w ziemię oraz samym pęknięciem powstałym w trakcie uderzenia. Całość wyszła naszym zdaniem bardzo dobrze i z dumą prezentujemy okładkę albumu Shapeshifter. Praca nad okładką (zewnętrzną i wewnętrzną częścią) zajęła około 10 godzin.
Sprawdź również:
Czy jest coś, w czym moglibyśmy Ci pomóc? Zadzwoń - 889 350 416

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chciałbyś nawiązać z nami współpracę, to zapraszamy do skontaktowania się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Współpracujemy z przedsiębiorcami z całej Polski!

PRZEJDŹ DO KONTAKTU