Formularz kontaktowy

Wybrał:

Nie jesteś pewn, co wybrać, dlatego opisz nam o co chodzi


Podaj swojego maila
A już niedługo ktoś z naszego zespołu się zgłosi i postaramy się Ci pomóc!
Od zmian dzieli Cię zaledwie jeden krok!

Wyjątkowi są ludzie, (...) realizowanie wspólnych działań nastawionych na pomoc wewnętrzną ludzi w stowarzyszeniu, jak i również zewnętrzną.

Taka była odpowiedź na nasze pytanie odnośnie tego, co jest wyjątkowe w stowarzyszeniu. Wydało nam się to bardzo wartościowe i na tym się skupiliśmy.
Realizację projektu zaczęliśmy od logo i chcieliśmy w nim zawrzeć element ludzki, bo tak jak zostało zaznaczone - wyjątkowi są ludzie. Na początku listopada 2014 roku, w poszukiwaniu inspiracji zawitaliśmy w pracowni pana Krzysztofa Głowackiego, w której pokazał nam nad czym aktualnie pracuje i jak wyglądają jego projekty. W tym momencie mieliśmy już parę wstępnych szkicy, ale pomiędzy układami scalonymi rzuciła nam się w oczy plątanina kabli i stwierdziliśmy, że to może być kolejny motyw do wykorzystania. Poszliśmy tym tropem i po paru dniach udało nam się się stworzyć sygnet. Wykorzystaliśmy kolor zielony, ponieważ kojarzy on się z układami scalonymi i idealnie odzwierciedla charakter pana Krzysztofa oraz samego stowarzyszenia. Po ukończeniu pracy nad logo, rozpoczęliśmy pracę nad resztą spójnej identyfikacji wizualnej oraz zostaliśmy poproszeni o stworzenie projektu graficznego strony internetowej, która mogłaby reprezentować stowarzyszenie oraz jego członków, jak również informować ludzi o bierzących wydarzeniach, szkoleniach i eventach.
Sprawdź również:
Czy jest coś, w czym moglibyśmy Ci pomóc? Zadzwoń - 889 350 416

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chciałbyś nawiązać z nami współpracę, to zapraszamy do skontaktowania się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Współpracujemy z przedsiębiorcami z całej Polski!

PRZEJDŹ DO KONTAKTU