Formularz kontaktowy

Wybrał:

Nie jesteś pewn, co wybrać, dlatego opisz nam o co chodzi


Podaj swojego maila
A już niedługo ktoś z naszego zespołu się zgłosi i postaramy się Ci pomóc!
Od zmian dzieli Cię zaledwie jeden krok!
W chwili wolnego czasu przychodzi ten moment, w którym trzeba zrobić coś dla siebie. Jako grafik uczestniczyłem w paru konkursach.
Tym razem wziąłem udział w konkursie na fotomanipulację miesiąca na największym forum dla grafików w Polsce - graffika.pl.
Jego głównym założeniem było wykorzystanie zdjęcia „oka”. Przez długi czas zastanawiałem się w jaki ciekawy sposób można byłoby go użyć. Przeglądałem wtedy portal ze zdjęciami i zauważyłem ciekawą czaszkę. W mojej głowie pojawiła się wtedy wizja całej sceny i od razu stwierdziłem, że to właśnie to, czego szukam. Zebrałem kolejne zdjęcia - ptaki, kruk, robak, pająk, mobliszka, drzewa, tekstury. Zacząłem wycinać, łączyć i dopasowywać kolejne stocki, lecz wciąż brakowało mrocznego klimatu, jaki chciałem uzyskać. Najwięcej czasu właśnie zajęła mi zabawa światłem i kolorem, ale jestem zadowolony z ostatecznego efektu. Praca, którą wysłałem na konkurs znajduje się na dole strony. W konkursie udało mi się zdobyć drugie miejsce. Czas wykonania tej fotomanipulacji to około 10 godzin.
Sprawdź również:
Czy jest coś, w czym moglibyśmy Ci pomóc? Zadzwoń - 889 350 416

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chciałbyś nawiązać z nami współpracę, to zapraszamy do skontaktowania się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Współpracujemy z przedsiębiorcami z całej Polski!

PRZEJDŹ DO KONTAKTU